Game Lady Doll 171cm (Fair) Big Breast G-cup - face 38-1
Kod: GLG171G-38-1
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Game Lady Doll 171 cm (Fair) Big Breast G-cup – Face 38-1
Game Lady przenosi świat gier wideo do rzeczywistości w niezwykle realistycznej formie. Model o wysokości 171 cm z pełnymi piersiami G-cup zachwyca idealną sylwetką, dopracowanymi detalami i wysoką jakością wykonania.
Wysokiej jakości silikonowe ciało zapewnia naturalne odczucia w dotyku oraz realistyczny wygląd skóry. Starannie zaprojektowana twarz Face 38-1 nadaje lalce wyjątkowy charakter i osobowość.
Parametry ciała
- Wzrost171 cm
- Biust91 cm
- Pod biustem67 cm
- Talia58,5 cm
- Biodra97 cm
- Szyja32 cm
- Szerokość ramion38,5 cm
- Długość ramienia68 cm
- Długość dłoni17 cm
- Długość nogi86 cm
- Długość stopy21 cm
- Głębokość waginy16 cm
- Głębokość odbytu15 cm
- Wysokość ciała bez głowy154 cm
- Waga37 kg
Najważniejsze cechy
- Piersi żelowe (G-cup) – realistyczny kształt, waga i naturalny ruch
- Precyzyjny makijaż całego ciała – wierna struktura skóry
- Implantowane brwi i rzęsy
- Ruchome oczy – bardziej realistyczny wyraz
- Szkielet EVO – szerokie możliwości pozycjonowania
- Szkielet w palcach
Konfiguracja
Zdjęcia z produkcji
Wideo
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Game Lady Doll |
|---|---|
| Waga: | 500 kg |
| Tworzywo: | Silikon |
| Obwód talii: | Wąska |
| Waga: | 30 - 40 kg |
| Rozmiar piersi: | Duże |
| Producent: | Game Lady Doll |
| Wysokość: | Wysoki (170 cm a więcej) |
| Kolor skóry: | Jasna |
| Kolor włosów: | Blond |
| Wyścig: | Fantasy |
| _Obwód talii: | 58,5 cm |
| _Tworzywo: | Silikon |
| Biodra: | 97 cm |
| Obwód klatki piersiowej (w poprzek piersi): | 91 cm |
| Výška panny: | 171 cm |
| Waga dziewicza: | do 40 kg |
| Výška panny: | 171 cm |
| Hmotnost panny: | do 40 kg |
| Materiál: | Silikon |
| Obvod hrudníku (přes prsa): | 91 cm |
| Obvod pasu: | 58,5 cm |
| Boky: | 97 cm |
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Game Lady Doll to angielska marka należąca do najpopularniejszych producentów realistycznych lalek erotycznych opartych na grach wideo. Ich produkty wykonane są z wysokiej jakości silikonu.
Produkty Game Lady Doll można znaleźć tutaj:



