CalExotics Nipple Play Vibrating Heated Nipple Teaser - Black
Kod: 12931_BLACK
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Przeżyj intensywne erotyczne drżenie z wibrującymi podgrzewanymi stymulatorami sutków Nipple Play. Te łatwe w użyciu stymulatory są zaprojektowane do super delikatnej stymulacji sutków i są idealne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników. Rozkręć zabawę z 2 bateriami typu AA i włącz stymulujące i kuszące podgrzewane wibracyjne przyjemności. Te małe i dyskretne nieprzezroczyste klipsy mają wymiary 1,5 cala x 1 cal / 3,75 cm x 2,5 cm i są wykonane z ABS z powłoką PU. Łatwe nylonowe śruby oferują szybkie ustawienie dla doskonałego dopasowania. Po aktywacji za pomocą kontrolera ABS, podgrzewane stymulatory nagrzewają się, jednocześnie wibrując. Miłośnicy zabaw z sutkami będą w raju rozkoszy. Wysokowydajny silnik kontrolera i 2 prędkości działania gwarantują niesamowicie przyjemne zadowolenie sutków. Aby użyć, po prostu przymocuj klipsy bezpośrednio do sutków i doświadcz ostatecznej podgrzewanej i wibracyjnej rozkoszy. Stymulatory można również używać na innych wrażliwych obszarach ciała.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | SM, BDSM, fetysz |
|---|---|
| Waga: | 2 kg |
| EAN: | 716770083425 |
| Tworzywo: | ABS Plastic / Polyurethane Cote |
| Producent: | CalExotics |
| Kolor: | Black |
| Akumulatorowy: | Nie |
| Grupa materiałowa: | ABS Plastic |
| Tryby prędkości: | 2 |
| Stymulacja: | Sutki |
| Całkowita długość: | 3.75 cm |
| Liczba baterii: | 2 |
| Średnica: | 2.5 cm |
| Typ baterii: | ["AA"] |
| Typ baterie: | ["AA"] |
| Počet baterií: | 2 |
| Celková délka: | 3.75 cm |
| Průměr: | 2.5 cm |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą publikować posty. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.



