Pipedream Perfect 10 Booty - Light skin tone
Kód: 22611
Související produkty
Nový originální lubrikant S8 na vodní bázi nabízí shovívavý, dlouhotrvající zážitek. Kvalitní receptura je vyvinuta pro zajištění nejjemnějšího doteku a zároveň je šetrný k...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektní volbou pro smyslnou, nezbednou předehru. Vysoce kvalitní složení je vyrobeno z bezpečných složek. To znamená, že je také k líbání a k...
Tento intimní lubrikant má hydratační a zvlhčující účinek. Poskytuje větší pohodlí při sexuálních aktivitách a doplňuje přirozenou tělesnou vlhkost, díky čemuž je pohlavní styk...
Detailní popis produktu
Rozměr: 24,1 cm x 34,3 cm
Celková délka: 24,1 cm
Průměr natažený na: 7,6 cm
Vkládací délka: 14 cm
Bodysafe: Ano
Materiál: TPE
Balení: 38,6 cm x 28,4 cm x 18,9 cm
Hmotnost: 6 kg
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Realistické vagíny a masturbátory |
|---|---|
| EAN: | 603912769951 |
| Materiál: | TPE |
| Výrobce: | Pipedream |
| Barva: | Light skin tone |
| Materiálová skupina: | TPR / TPE |
| Stimulace: | Penis |
| Celková délka: | 24.1 cm |
| Průměr: | Strechted to 7.6 cm |
| Rozměry výrobku: | 24.1 x 34.3 cm |
| Vložitelná délka: | 14 cm |
EXTREME od značky Hidden Desire přináší jedinečnou kolekci fantasy masturbátorů pro ty, kteří chtějí posunout své hranice potěšení. Toužíte po zážitku z jiného světa? Wildfox...
Realistické torzo (masturbátor), které vás nadchne skutečným realistickým zážitkem. Torzo se dvěma realistickými vstupy pro potěšení a pružným designem. Bez ohledu na to, kterou...
CalExotics Stroke It Liquid Silicone Juicy Pussy je kompaktní masturbační pouzdro navržené pro maximálně realistické a intenzivní potěšení. Je vyrobeno z prémiového tekutého...
CalExotics Stroke It Liquid Silicone Juicy Pussy je kompaktní masturbační pouzdro navržené pro maximálně realistické a intenzivní potěšení. Je vyrobeno z prémiového...
The Personal Secretary Masturbator je masivní masturbační pouzdro vyrobené z ultra realistického materiálu Pure Skin®, který věrně napodobuje lidskou pokožku. Je měkký,...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Značka Pipedream je předním výrobcem a distributorem kvalitních erotických pomůcek, doplňků a realistických panen. Značka používá vysoce kvalitní materiály, které jsou bezpečné pro tělo, jako je například silikon nebo ABS plast.
Výrobky od Pipedream naleznete zde:



