Pipedream PDX Elite Ultimate Milker 2 - Black
Kód: 22376_BLACK
Související produkty
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodní bázi, obohacený o 3 % kyseliny hyaluronové, která zajišťuje hloubkovou hydrataci a udržuje...
Nový originální lubrikant S8 na vodní bázi nabízí shovívavý, dlouhotrvající zážitek. Kvalitní receptura je vyvinuta pro zajištění nejjemnějšího doteku a zároveň je šetrný k...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektní volbou pro smyslnou, nezbednou předehru. Vysoce kvalitní složení je vyrobeno z bezpečných složek. To znamená, že je také k líbání a k...
Tento intimní lubrikant má hydratační a zvlhčující účinek. Poskytuje větší pohodlí při sexuálních aktivitách a doplňuje přirozenou tělesnou vlhkost, díky čemuž je pohlavní styk...
Nový originální lubrikant S8 na vodní bázi nabízí shovívavý, dlouhotrvající zážitek. Kvalitní receptura je vyvinuta pro zajištění nejjemnějšího doteku a zároveň je šetrný k...
Intimní lubrikační gel s aroma třešňového lízátka, vhodný na intimní / erotické masáže nebo klasický pohlavní styk. Na vodní bázi - nezanechává skvrny. Pomocí jemného prohřívání...
Detailní popis produktu
Představujeme první technologii masturbátoru, která plně obklopí váš penis vibrační, gyrátorní stimulací pro dokonalý zážitek ze sebeuspokojování! Průhledné okénko vám umožní sledovat dění, zatímco každý centimetr vašeho penisu je melkován 7 otáčivými, gyrátorními funkcemi a 10 vibračními módy, vše poháněné pohodlným dobíjecím motorem. Vnitřní vícežebrový TPE rukáv je vybaven neuvěřitelně uspokojujícími texturami, které zvyšují gyráciové potěšení a disponuje výkonným vibračním motorem na špičce, který dále zesiluje stimulaci. Pro plně automatizované gyrátorní masturbace stačí stisknout tlačítko pro zapnutí aktivní síly melkování. Materiál: TPE | ABS plast Materiálová skupina: PVC plast Výrobce: Pipedream Barva: Černá Dobíjecí: Ano Rychlostní režimy: 7 Vibrační režimy: 10 Pulzační režimy: 7 Typ baterie: Lithium Ion Baterie součástí balení: Ano Voděodolnost: VodotěsnýDoplňkové parametry
| Kategorie: | Automatické vagíny a masturbátory |
|---|---|
| EAN: | 603912770278 |
| Materiál: | TPE | ABS Plastic |
| Výrobce: | Pipedream |
| Barva: | Black |
| Dobíjecí: | Ano |
| Materiálová skupina: | PVC Plastic |
| Pulzační režimy: | 7 |
| Rychlostní režimy: | 7 |
| Vibrační režimy: | 10 |
| Stimulace: | Penis |
| _Voděodolnost: | Waterproof |
| Baterie součástí balení: | Ano |
| Celková délka: | 27 cm |
| Průměr: | 5.1 cm |
| Rozměry výrobku: | 27 x 8.4 cm |
| Typ baterie: | ["Lithium Ion"] |
| Vložitelná délka: | 12.7 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Přeneste potěšení na novou úroveň s masturbátorem Quantum Power od Fusion X značky Hidden Desire. Tento prémiový produkt je navržen pro intenzivní stimulaci celé délky penisu.
Masturbátor FUSION X od HIDDEN DESIRE s rotačními korálky a vibračními režimy pro ultimátní uspokojení.
FUSION X od HIDDEN DESIRE – unikátní kolekce masturbátorů pro ty, kteří si troufnou překročit hranice běžného potěšení.
Vibrační realistický masturbátor - odlitek vagíny porno hvězdy Farrah Abraham z CyberSkin® materiálu se speciální vnitřní strukturou. Masturbátor vybaven vibrační patronou,...
Autoblow AI Ultra - Nejnovější technologie pro maximální potěšení
FUSION X od HIDDEN DESIRE představuje unikátní kolekci masturbátorů pro ty, kteří se nebojí překročit hranice běžného. Zažijte nevídaný zážitek s Deep Squeeze Masturbátorem.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Značka Pipedream je předním výrobcem a distributorem kvalitních erotických pomůcek, doplňků a realistických panen. Značka používá vysoce kvalitní materiály, které jsou bezpečné pro tělo, jako je například silikon nebo ABS plast.
Výrobky od Pipedream naleznete zde:



