Pipedream Dillio Platinum Big Hero 6 Inch - Orange
Kód: 21311_ORANGE
Související produkty
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodní bázi, obohacený o 3 % kyseliny hyaluronové, která zajišťuje hloubkovou hydrataci a udržuje...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodní bázi je obohacený o 3 % kyseliny hyaluronové, která zajišťuje hloubkovou hydrataci a udržuje vaši pokožku pružnou a vyživenou během...
Nový originální lubrikant S8 na vodní bázi nabízí shovívavý, dlouhotrvající zážitek. Kvalitní receptura je vyvinuta pro zajištění nejjemnějšího doteku a zároveň je šetrný k...
Nový originální lubrikant S8 na vodní bázi nabízí shovívavý, dlouhotrvající zážitek. Kvalitní receptura je vyvinuta pro zajištění nejjemnějšího doteku a zároveň je šetrný k...
Detailní popis produktu
Dillio Platinum Collection je vyrobena s využitím platinově vytvrzeného silikonu pro NEJVYŠŠÍ stupeň čistoty. Tento ultra-čistý silikon vykazuje sílu, odolnost, flexibilitu a nereaktivitu s tělními tekutinami a pokožkou. Často je používán jako materiál pro lékařské pomůcky díky svým vynikajícím vlastnostem. Solidní přísavka nabízí vynikající výkon a poskytuje větší variabilitu a pohodlí při použití. Byla speciálně navržena k použití s Body Dock a dalšími univerzálními popruhy na připínací pomůcky. Každé Dillio Platinum je zodpovědně vytvořeno z dodržováním materiálů a pečlivě zkontrolováno, aby vyhovovalo našim nejvyšším kvalitativním standardům. Každý kousek Dillio Platinum si tak můžete užít s plným sebevědomím!
- Vyrobeno z nejkvalitnějšího platinově vytvrzeného silikonu
- Nelepivý, hladký povrch
- Velmi silná přísavka
- Vhodné pro uživatele na všech úrovních!
- Kompatibilní s Body Dock a dalšími popruhy na připínací pomůcky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vibrátory, dilda |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 603912772777 |
| Materiál: | Platinum-cured silicone |
| Výrobce: | Pipedream |
| Barva: | Orange |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Stimulace: | Bod G, Vagína |
| Celková délka: | 17.2 cm |
| Průměr: | 3.8 cm |
| Vložitelná délka: | 15.2 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hledáte zábavu bez použití rukou? Už nehledejte! Představujeme přísavku Easy-Lock, dokonalé příslušenství, které posune váš čas hraní na další úroveň. Díky extra pevnému designu...
Diskrétní společník nejen do ložnice - silikonový voděodolný mini vibrátor Ovo D6 v jednoduchém hladkém designu, který nabízí 7 vibračních režimů. Baterie: 1 x AAA (není...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Značka Pipedream je předním výrobcem a distributorem kvalitních erotických pomůcek, doplňků a realistických panen. Značka používá vysoce kvalitní materiály, které jsou bezpečné pro tělo, jako je například silikon nebo ABS plast.
Výrobky od Pipedream naleznete zde:



