Hidden Desire Extreme Seahorse Pussy Masturbator - PURPLE
Kód: 20470_PURPLE
Související produkty
S8 Intimate Energy Water-Based Moisturizing Lubricant je prémiový lubrikant na vodní bázi, obohacený o 3 % kyseliny hyaluronové, která zajišťuje hloubkovou hydrataci a udržuje...
Intimní lubrikační gel s aroma třešňového lízátka, vhodný na intimní / erotické masáže nebo klasický pohlavní styk. Na vodní bázi - nezanechává skvrny. Pomocí jemného prohřívání...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektní volbou pro smyslnou, nezbednou předehru. Vysoce kvalitní složení je vyrobeno z bezpečných složek. To znamená, že je také k líbání a k...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodní bázi je obohacený o 3 % kyseliny hyaluronové, která zajišťuje hloubkovou hydrataci a udržuje vaši pokožku pružnou a vyživenou během...
Detailní popis produktu
Hidden Desire Extreme Seahorse Pussy Masturbátor
EXTREME od značky Hidden Desire přináší jedinečnou kolekci fantasy masturbátorů pro ty, kteří chtějí posunout své hranice potěšení. Toužíte po zážitku z jiného světa? Seahorse Pussy Masturbátor je připraven splnit vaše nejdivočejší fantazie.
Vyroben z ultra realistického tekutého silikonu, který působí mimořádně věrohodně na dotek. Nabízí dva vstupy – 14,5cm vagínu a těsný 9cm anální otvor – pro variabilní a intenzivní prožitek. Materiál je neporézní, snadno se čistí a je bezpečný pro tělo.
Objevte novou úroveň potěšení s tímto originálním fantasy masturbátorem z kolekce EXTREME.
Rozměry produktu:
- Celková délka: 16,5 cm
- Vložitelná délka: 9 cm a 14,5 cm
- Celkové rozměry: 16,5 × 10 cm
- Materiál: silikon
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Realistické vagíny a masturbátory |
|---|---|
| EAN: | 8713221842480 |
| Materiál: | Silicone |
| Výrobce: | Hidden Desire |
| Materiálová skupina: | Silicone |
| Rozměry výrobku: | 16.5 x 10 cm |
| Celková délka: | 16.5 cm |
| Vložitelná délka: | 9 cm & 14.5 cm |
EXTREME od značky Hidden Desire přináší jedinečnou kolekci fantasy masturbátorů pro ty, kteří chtějí posunout své hranice potěšení. Toužíte po zážitku z jiného světa? Unicorn...
Kapesní kočička Angie Lynx. Objevte kouzlo této finské blondýnky osobně. Tento kompaktní masturbátor vhodný na cesty je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro realistický...
Virgin Fuck Babe je vynikající realistický masturbátor ze sbírky Bangers by Hidden Desire. Tento velký, odvážný, tělesný masturbátor je navržen pro maximální uspokojení a...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



