Climax Doll Ultra-Realistic Silicone Sex Doll SiW 160cm Imani - silikonová panna
Kód: CLIMAXDOLL-ULTRA-160-IMANI-CR
Související produkty
UV germicidní ohřívací tyč vybavená 6 UV lampami zajišťuje komplexní sterilizaci s 360° pokrytím během pouhých 5-10 minut. Tímto způsobem účinně eliminuje bakterie a chrání vaše...
Udržujte své erotické pomůcky ze silikonu, TPE, TPR nebo realistické kůže v perfektním stavu s práškem S8 Renewal Powder. Tento prášek zajistí, že vaše hračky zůstanou hedvábně...
Tento intimní lubrikant má hydratační a zvlhčující účinek. Poskytuje větší pohodlí při sexuálních aktivitách a doplňuje přirozenou tělesnou vlhkost, díky čemuž je pohlavní styk...
Tento intimní lubrikant má hydratační a zvlhčující účinek. Poskytuje větší pohodlí při sexuálních aktivitách a doplňuje přirozenou tělesnou vlhkost, díky čemuž je pohlavní styk...
Nový originální lubrikant S8 na vodní bázi nabízí shovívavý, dlouhotrvající zážitek. Kvalitní receptura je vyvinuta pro zajištění nejjemnějšího doteku a zároveň je šetrný k...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektní volbou pro smyslnou, nezbednou předehru. Vysoce kvalitní složení je vyrobeno z bezpečných složek. To znamená, že je také k líbání a k...
Detailní popis produktu
Climax-Doll 160 cm – realistická silikonová panna s EVO kostrou a funkcí orálního sexu
Reálná kráska z dílny Climax-Doll s výškou 160 cm spojuje luxusní silikonovou hlavu s funkcí orálního sexu a měkké tělo s kovovou kostrou EVO. Povrch je jemný, sametově hebký a věrně napodobuje lidskou pokožku. Díky EVO konstrukci je panna stabilní, pohyblivá a přirozeně ohebná.
Model má odstín pleti Cinnamon (světlý), realistický make-up a pružná prsa. SKLADEM – odesíláme ihned z ČR. Diskrétní balení a český návod jsou součástí.
Parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Výška | 160 cm (bez hlavy 142 cm) |
| Hmotnost | 34 kg |
| Obvod hrudníku (přes prsa) | 68 cm |
| Obvod pod prsy | 56 cm |
| Pas | 52 cm |
| Boky | 100 cm |
| Šíře ramen | 35 cm |
| Délka paže | 65 cm |
| Délka nohy | 93 cm |
| Délka chodidla | 22 cm |
Hloubky otvorů
| Otevřené místo | Hloubka |
|---|---|
| Vaginální | 18 cm |
| Anální | 15 cm |
| Orální | 12 cm |
Výbava (maximální)
- Kloubové prsty pro detailní gesta
- Pohyblivá čelist – realistický orální sex
- Kovová kostra EVO – široký rozsah pohybu
- Realistický body make-up
- Paruka s imitací pokožky hlavy
Balení
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| Rozměr kartonu | 141 × 35 × 29 cm |
| Hmotnost balení | 41 kg |
Obsah balení
Základní obleček, příslušenství pro údržbu, návod.
Video
Fotky z výroby

Doplňkové parametry
| Kategorie: | CLM Ultra |
|---|---|
| Hmotnost: | 35 kg |
| Materiál: | Silikon |
| Obvod pasu: | Střední |
| Váha: | 30 - 40 kg |
| Velikost prsou: | Malé |
| Výrobce: | Climax-Doll - Ultra |
| Výška: | Střední (od 157 do 169 cm) |
| Barva kůže: | Světlá |
| Barva vlasů: | Blond |
| Rasa: | Evropanka |
| _Materiál: | Silikon |
| _Obvod pasu: | 52 cm |
| Barva pokožky: | CLM Cinnamon |
| Boky: | 100 cm |
| Hmotnost panny: | do 40 kg |
| Obvod hrudníku (přes prsa): | 68 cm |
| Výška panny: | 160 cm |
Představujeme Silikonovou sexuální panenku SiR161 Miko od ❤️CLM(Climax Doll) Ultra❤️ – elegantní a svůdná blondýnka Miko, která okouzlí svými přirozenými křivkami. Její krásná...
Ultra-realistická silikonová panna Janice 160cm od Climax-Doll s možností orálního, klasického i análního sexu. Barva pokožky (video a fotky) - Cinnamon - světlá. Silikonová...
Ultra-realistická silikonová panna Nico 159cm od Climax-Doll s možností orálního, klasického i análního sexu. Barva pokožky (video a fotky) - Cinnamon. Silikonová hlava umožnuje...
❤️ CLM Ultra ❤️ série přináší neuvěřitelně realistické sexdolls, které posouvají hranice vaší fantazie. Lottie, se svým atraktivním vzhledem a pokročilými funkcemi, nabízí...
Ultra-realistická silikonová panna Sola 157cm od Climax-Doll s možností orálního, klasického i análního sexu. Barva pokožky (video a fotky) - Black. Silikonová hlava umožnuje...
Zažijte okouzlující noc s realistickou pannou Olgou, která svou magickou silou hledá muže, který ji uspokojí. Nechte se okouzlit!. Ultra-realistická silikonová panna Olga 160cm...
Vaše nová blond přítelkyně, SiT163 Amara, na první pohled působí sladce a nevinně. Její něžný úsměv a zářivé oči vzbuzují dojem jemnosti a nevinnosti, a její světlé vlasy jemně...
Na novoročním večírku se objevil vánoční zázrak v podobě okouzlující Harriet. Její elegantní šarm a podmanivý pohled mě zasáhly na první pohled. Atmosféra byla jiskřivá, a když...
Ultra-realistická silikonová panna Gimogi 157cm od Climax-Doll s možností orálního, klasického i análního sexu. Barva pokožky (video a fotky) - Cinnamon - světlá. Silikonová...
Silikonová panna CLM SiR161 Tasha je hravá dívka s plnější postavou (BBW). Její velká prsa jsou bezesporu její „největší zbraní“. Silikonová hlava umožnuje realistický orální...
Meru je speciální anime panenka CLM pro Halloween 2023. Je to velká sexuální panenka vyrobená ze silikonu. Bez ohledu na její make-up a strukturu pokožky těla můžete vidět, že...
Ultra-realistická silikonová panna Imani 160cm od Climax-Doll s možností orálního, klasického i análního sexu. Barva pokožky (video a fotky) - Cinnamon - světlá. Silikonová...
Představujeme Vám neodolatelnou dámu v červeném – Vicu. Její svůdný vánoční outfit přitahuje pohledy, ale to, co Vás skutečně uchvátí, je její elegance a dechberoucí proporce....
Ultra-realistická silikonová panna Gimogi 157cm od Climax-Doll s možností orálního, klasického i análního sexu. Barva pokožky (video a fotky) - Cinnamon - světlá. Silikonová...
ClimaxDoll představuje ultra-realistické silikonové torzo (busta), které kombinuje eleganci a funkčnost pro výjimečný zážitek a skvělou prezentaci. Tento model je dostupný s...
Ultra-realistická silikonová panna Mouna 159cm od Climax-Doll s možností orálního, klasického i análního sexu. Barva pokožky (video a fotky) - Suntan - opálená. Silikonová hlava...
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Climax-Doll je přední výrobce sexdolls, které jsou vyráběny z prvotřídního TPE a silikonu nejvyšší kvality. CLM panenky se pyšní dokonalým zpracováním a nabízejí neuvěřitelně realistický vzhled a dotek, který připomíná lidskou kůži. S ohledem na detaily a kvalitu se snažíme zajistit, že produkty Climax-Doll překonají očekávání a poskytnou nezapomenutelný zážitek každému, kdo si je vybere.
Naše společnost má generální zastoupení značky ClimaxDoll pro Českou republiku - článek zde.
Výrobky od Climax-Doll naleznete zde:



