CalExotics Packer Gear Female To Male Stroker - Black
Kód: 13482_BLACK
Související produkty
Nový originální lubrikant S8 na vodní bázi nabízí shovívavý, dlouhotrvající zážitek. Kvalitní receptura je vyvinuta pro zajištění nejjemnějšího doteku a zároveň je šetrný k...
Dessert Lube 4 v 1 od S8 je perfektní volbou pro smyslnou, nezbednou předehru. Vysoce kvalitní složení je vyrobeno z bezpečných složek. To znamená, že je také k líbání a k...
Lubrikant S8 Intimate Energy na vodní bázi je obohacený o 3 % kyseliny hyaluronové, která zajišťuje hloubkovou hydrataci a udržuje vaši pokožku pružnou a vyživenou během...
Nový originální lubrikant S8 na vodní bázi nabízí shovívavý, dlouhotrvající zážitek. Kvalitní receptura je vyvinuta pro zajištění nejjemnějšího doteku a zároveň je šetrný k...
Detailní popis produktu
Packer Gear FTM Stroker je vzrušující masturbátor určený pro ženy a muže, který disponuje texturovanou komorou a extrémně pružným materiálem pro intenzivní sání s každým pohybem. Uzavřený konec rukávu vytváří silnou simulaci orální stimulace s měkkým, pružným a velmi realistickým materiálem PureSkin TPR pro opravdu explozivní zážitek. Bez ohledu na to, zda si dopřáváte rozkoš se svým partnerem nebo si užíváte sami na cestách, kompaktní masturbátor o velikosti 2 palce se diskrétně vejde do jakéhokoli kufru s dostatečným prostorem pro přizpůsobení se i největším mužským údům. Hypoalergenní kvalitní silikon je bezpečný pro tělo, nemá vůni a neobsahuje ftaláty, aby udržel vaše nejcitlivější místa šťastné a zdravé. Před a po použití opláchněte mýdlem a teplou vodou a následně ošetřete univerzálním čističem hraček.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vagíny, masturbátory |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 716770090560 |
| Materiál: | Thermoplastic Rubber |
| Výrobce: | CalExotics |
| Barva: | Black |
| Materiálová skupina: | TPR / TPE |
| Stimulace: | Penis |
| Celková délka: | 7 cm |
| Průměr: | 5 cm |
| Vložitelná délka: | 6 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Super měkký a příjemný masturbátor pro muže Love Me Tender Excite Clear je určen ke zvýšení mužské potěšení.
PRIVATE Turbo Stroker je senzační automatizovaný masturbátor, připravený vzít vás na jízdu vašeho života. Tento nejmodernější design je navržen tak, aby poskytoval maximální...
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



