CalExotics Nipple Play Vibrating Heated Nipple Teaser - Black
Kód: 12931_BLACK
Související produkty
Detailní popis produktu
Prožijte intenzivní erotické chvění s Vibračními topnými stimulátory bradavek Nipple Play. Tyto snadno použitelné stimulátory jsou navrženy pro super citlivou stimulaci bradavek a jsou ideální jak pro začátečníky, tak pro zkušené uživatele. Rozprouděte zábavu s 2 bateriemi typu AA a zapněte stimulující a lákavé topné vibrační potěšení. Tyto malé a diskrétní neprůstřelné svorky měří 1,5 palce x 1 palce / 3,75 cm x 2,5 cm a jsou vyrobeny z ABS s PU povlakem. Snadné šroubovací nylonové šrouby nabízejí rychlé nastavení pro dokonalé přizpůsobení. Po aktivaci prostřednictvím ovladače ABS se topné stimulátory zahřejí, zatímco vibrují. Milovníci hravých hrátek s bradavkami budou v ráji blaha. Vysokootáčkový motor ovladače a 2 rychlosti akce zaručují neuvěřitelně příjemné uspokojení bradavek. K použití jednoduše připevněte svorky přímo na bradavky a zažijte konečnou topnou a vibrační slast. Stimulátory lze také použít na jiné citlivé oblasti těla.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | SM, BDSM, fetiš |
|---|---|
| Hmotnost: | 2 kg |
| EAN: | 716770083425 |
| Materiál: | ABS Plastic / Polyurethane Cote |
| Výrobce: | CalExotics |
| Barva: | Black |
| Dobíjecí: | Ne |
| Materiálová skupina: | ABS Plastic |
| Rychlostní režimy: | 2 |
| Stimulace: | Bradavky |
| Celková délka: | 3.75 cm |
| Počet baterií: | 2 |
| Průměr: | 2.5 cm |
| Typ baterie: | ["AA"] |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.



